Dużo jest napisane o wnętrzach – robi się kuchnie, łazienki i pokoje życia w celu zwiększenia wartości domu. Ale co można zrobić dobry budowniczy w celu poprawy wyglądu zewnętrznego? Z przodu domu jest pierwszą rzeczą odwiedzających patrz tak ma sens, aby dać dobre wrażenie od początku.

Przede wszystkim radzenia sobie z wszelkich problemów strukturalnych i powierzchniowych. Jeśli masz jakiekolwiek obawy związane z wilgocią, rozliczenia pęknięcia, cieplnej lub starych uczynić otrzymasz budowniczy ustalenie tych pierwszych. Podobnie wszelkie zgniłe drewna lub luźne płytki muszą być sortowane. Należy również zapytać budowniczy, aby sprawdzić swój guttering iw dół rury – poproś go, aby upewnić się, one są zdrowe i wolne od śmieci. A jeśli masz Wspinaczka roślin na ścianach domu, lub duże drzewa nad ponownie sprawdzić, czy są one przyczyną żadnych szkód.

Dalej, dowiedzieć się, czy Twój dom jest georgiański, wiktoriański, edwardiański, art deco lub współczesny. Następnie należy uzyskać dobre zaistnieć w stylu tamtej epoki i na zewnątrz, co miałoby wyglądało oryginalnie.

Autentyczność jest o wszystkich szczegółach. To może się zdarzyć, że nowe drzwi ze szkła lub panele w drzwiach są wystarczające, aby poprawić swój front. Podczas drugiej wojny świat wiele żelaza w barierki Londyn twierdził, były dla stapiania jako część wojny wysiłku i zastąpione z cegły murów. Więc jeśli przedniej ścianie znajduje się w Przepraszamy państwa, należy rozważyć zastąpienie go z tego, co byłby tam pierwotnie.

Niestety sposób może wyglądać wkrótce nieaktualne. Okres domów bez wątpienia najlepszy wygląd z białego Ościeżnice i ramy okienne. Więc jeśli Twoim domu został przyznany „Modernizacja” kilka lat temu z kolorowymi ramy okienne dobry szlifowania następnie w dół i białej farby może być wszystko, co potrzebne do rzeczy smarten up again. Dobry budowniczy lub decorator tego rodzaju mogą się dla ciebie.

Można naprawić pewne cechy oryginalne. Tynk ozdoby z drewna lub okładzinowe może zaistnieć potrzeba zastąpienia. Spójrz na podobnych domów w obszarze poszlakach, jak to powinno być. Podobnie Witraż panele przednie drzwi może wymagać renowacji. Można również rozważyć wprowadzenie ochrony tych przez szkło hartowane naprzeciwko nich.

Po zajmuje jakieś problemy, może zadecydować, jakie priorytety dla naprzeciwko domu są. Czy chcesz ukryć swój pojemnikach lub rodziny rowery? Czy chcesz off-street parking, czy też potrzebne są dodatkowe oświetlenie? Czy zamkniętym ganku być przydatne? Czy przednie i boczne ogrodzenia gorzej już do noszenia?

Jeśli masz duże plany z przodu domu, które wykraczają poza ogólne oczyszczenie jej najlepiej rozpocząć poprzez skontaktowanie się z lokalnymi władzami, aby sprawdzić, czy ograniczenia. Na przykład, jeśli zamierzasz zbudować garaż może to wpłynąć na prawo do sąsiada świetle. Nie ma nic gorszego niż cofnąć do pracy i ponownie uruchomić, aby sprawdzić zasady planowania pierwszy.

Może chcesz dodać do okładzin z drewna inaczej featureless domu. To może dać czyste, nowoczesne spojrzenie na inny dull zewnątrz. Jeśli zawsze marzył o balkon następnie oglądać obecnie – to jest coś trzeba będzie uzyskać zatwierdzenie ze swojej lokalnej władzy. Musisz również uzyskać pomoc strukturalną inżynier projektu i upewnić się, że dom może je poprzeć.

Otwarte lub zamknięte mogą być pomocne kruchty i garażu lub off street parking może być prawdziwe, jeżeli parking jest dobry problem na swojej ulicy. Będziesz musiał skontaktować się z lokalnymi władzami, jak będzie przejść dla pieszych do publicznej na Twoim dysku własności więc krawężnika naprzeciwko domu będą musiały zostać pominięte (do władz lokalnych będzie to zrobić sami i pobierze dla niego).

Poprawa front z domu może być proste dzień pracy dla budowniczego lub może być szczegółowy projekt. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić inteligentnego przodu zniesie wartość domu i stworzenia bardziej przyjaznej dla środowiska i można użytkowników.