Archiwum kategorii wnętrza


wnętrza15.04.2013 17:16

Salon

Salon to pomieszczenie, które znajdziemy w każdym domu i mieszkaniu. Wystrój wnętrz wszystkich salonów jest do siebie w pewien sposób podobny. Oczywiście podobny jest układ i pewna koncepcja, która wykorzystywana jest do stylizacji salonu, ale zupełnie różne są elementy, które się do tego wykorzystuje. (więcej…)

Polecamy także

wnętrza17.05.2008 10:11

Pomysły na oświetlenie mieszkania

Korzystanie z poprawną osprzęcie oświetleniowym i bulw w całym domu jest umiejętności, które mogą pomóc Ci cieszyć się czas spędzony w domu, nawet więcej. That’s oświetlenie domu, ponieważ mogą być przydatne dla dwóch zamierzonych celów, funkcja jest pierwszym i drugim nastroju.

Z tego względu należy rozważyć każdy pokój w domu i to, co jest głównie używany. Jakie są działania, które często się w tym pokoju? Ile światła będzie zazwyczaj konieczne dla tych działań? Czy istnieją jakieś punkty w interesie pokoju, który byłby naprawdę jak zwrócić uwagę? (więcej…)

ogrzewanie &wnętrza &zakupy17.05.2008 10:07

Sześć zasad mądrego kupowania kominka

Nie kupuj bez namysłu

Chociaż jesteś zakupu kominek jest z pewnością nie zawsze mądrego do pędu, pozwala na chwilę udawać, jesteś chcące zamówić breckwell wstawić kominek i kontroli, odpowiednich wnętrz stronie internetowej, jeśli zakup tego produktu kominek bez podstawowego porównanie kosztów można bardzo dobrze miss obecnie na najlepszej oferty, która w rzeczywistości jest oferowana przez witrynę Handel rywalem kominki. Oczywiście reprodukcji gruziński kominki, kominek soapstone wstawia wszelkie towary związane z kominków lub wnętrza powinna zawsze być nabywane bez pośpiechu. (więcej…)

wnętrza10.05.2008 15:11

Wanny z masażem

Nawet jeśli hot tub lub sauny może być przyjemne miejsca do spędzenia czasu, należy pamiętać, że mogą one być niebezpieczne urządzenia. Oto kilka rzeczy, które mają być szczególnie świadomi: (więcej…)

wnętrza09.05.2008 20:36

Urządzenie kawalerki

Odbiór estetyczny wygląd małego mieszkania wymaga decyzji o szczególnych konwencji stylistycznych. W kawalerkach bardzo dobrze sprawdza nowoczesny styl minimalistyczny, wygląda bardziej przestronne wnętrze, a nie sensacji, zagraconego. Tak, do przechowywania odzieży, najlepiej jest inwestować w pojemne szafy zmian. Ponadto, ściany kabiny można zabudować lustro, które będzie rozszerzyć o optyczne kawalerkę. Inne meble powinny być proste i funkcjonalne, i lekka konstrukcja i reszty. (więcej…)