Archiwum kategorii zewnętrza


zewnętrza10.09.2008 17:22

Grill w ogrodzie

Latem bardzo chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu i gdy tylko warunki ku temu sprzyjają – grillujemy. Najtańszym rozwiązaniem umożliwiającym letnią biesiadę jest grill przenośny. Coraz większą popularność zdobywają także grille stacjonarne. (więcej…)

Polecamy także

zewnętrza21.06.2008 23:57

Projektowanie ogrodu dla amatorów

Często zdarza się, że zaczynamy tworzyć własny ogród, nawet jeśli brak nam ogrodniczego doświadczenia. I słusznie, przecież każdy ekspert był kiedyś amatorem. Czasem można się jednak pogubić w gąszczu możliwości.. Sukces zależy nie tylko od wytrwałości, równie ważny jest dobry harmonogram prac. Nawet jeśli jesteśmy amatorami, możemy działać jak profesjonaliści. (więcej…)

zewnętrza15.05.2008 21:09

Kretowiska na trawniku

Niewątpliwymi oznakami działalności kretów są kopce, które sprawiają wielką przykrość każdemu, kto kiedykolwiek zainwestował czas i wysiłek w utrzymanie trawnika. Krety są szczególnie niepopularnymi szkodnikami, ponieważ w odróżnieniu od większości, jest bardzo trudne (jeśli nie niemożliwe), aby pozbyć się ich na stałe. W większości przypadków, jedyne co możesz zrobić to zmniejszenie ich poziomu aktywności i próba nauczenia się koegzystencji. (więcej…)

zewnętrza10.05.2008 13:09

Okna – nie tylko szyby!

Okna mają być zarówno funkcjonalne jak i atrakcyjne wizualnie. Na zewnątrz, które pomogą określić charakter budynku i wewnątrz nich niech w świetle w zależności od ich wielkości i aspekt.

Więc okna mają dwojaki cel i podwójnego ustawienia. A dostaję go zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz jak i pod względem tego, co działa dobrze, a co wygląda prawo jest interesującym wyzwaniem. (więcej…)

zewnętrza10.05.2008 11:06

Dom ładny wewnątrz i z zewnątrz

Dużo jest napisane o wnętrzach – robi się kuchnie, łazienki i pokoje życia w celu zwiększenia wartości domu. Ale co można zrobić dobry budowniczy w celu poprawy wyglądu zewnętrznego? Z przodu domu jest pierwszą rzeczą odwiedzających patrz tak ma sens, aby dać dobre wrażenie od początku.

Przede wszystkim radzenia sobie z wszelkich problemów strukturalnych i powierzchniowych. Jeśli masz jakiekolwiek obawy związane z wilgocią, rozliczenia pęknięcia, cieplnej lub starych uczynić otrzymasz budowniczy ustalenie tych pierwszych. (więcej…)